Konsultacje i mobilne punkty informacyjne


Masz pytanie dotyczące Unii Europejskiej? Z chęcią na nie odpowiemy!

Każda osoba zainteresowana sprawami Unii Europejskiej może zgłosić się do naszego biura w Bramie Wrocławskiej w Oleśnicy w godzinach otwarcia, aby porozmawiać z konsultantem na tematy związane m.in. z pracą i studiami za granicą, unijnymi projektami i grantami oraz prawami przysługującymi obywatelom UE. Na miejscu dysponujemy również podręczną biblioteczką oraz ulotkami, które są do dyspozycji wszystkich zainteresowanych.

Jeśli nie mogą Państwo przyjść do naszego biura, istnieje również możliwość przeprowadzenia konsultacji drogą mailową, telefoniczną lub za pośrednictwem rozmowy wideo przy użyciu GoogleMeets. Aby skorzystać, z któreś z tych form kontaktu prosimy o wysłanie maila na adres: edolesnica@cebs.org.pl (tytuł: Konsultacje mailowe) lub pod numerem telefonu: +48 71 72 37 351.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że nie oferujemy doradztwa prawnego ani nie zajmujemy się też interpretowaniem przepisów UE.

Naszych konsultantów można spotkać również podczas wielu wydarzeń organizowanych na terenie województwa dolnośląskiego. Jeśli są Państwo zainteresowani zaproszeniem naszego mobilnego punktu informacyjnego na organizowane przez Państwa wydarzenie, bardzo prosimy o kontakt na adres email: edolesnica@cebs.org.pl (tytuł: mobilny punkt informacyjny + data) lub pod numerem telefonu: +48 71 72 37 351.

Zarówno konsultacje, jak i mobilne punkty informacyjne są prowadzone bezpłatnie.

Zachęcamy do kontaktu!